Репродуктивна медицина та хірургія
(гінекологія та урологія)
– ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ (порушення менструального циклу, ПМС, патологія клімаксу, ендокринне безпліддя, синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемія, патологія ендометрія, ендометріоз, доброякісні пухлини матки та яєчників, ожиріння, метаболічний синдром; остеопороз)
– ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ШИЙКИ МАТКИ, ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬСТАТЕТВИХ ОРГАНІВ, АНОМАЛІЙ ЗОВНІШНІХ ТА ВНУТРІШНІХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ
– ІНДИВІДУВАЛЬНИЙ ПІДБІР КОНТРАЦЕПЦІЇ
– ПЛАНУВАННЯ ВАГІТНОСТІ (прегравідарна підготовка)
– ПРОФІЛАКТИЧНІ ОГЛЯДИ
ОБСЯГИ ОБСТЕЖЕНЬ:
– ЗАГАЛЬНОКЛІНІЧНІ
– ГОРМОНАЛЬНІ
– БАКТЕРІОЛОГІЧНІ
– ЦИТОМОРФОЛОГІЧНІ
– УЛЬТРАЗВУКОВІ
– КОЛЬПОСКОПІЧНІ
МАЛІ ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ:
– НА ШИЙЦІ МАТКИ (біопсія шийки матки, радіохвильова хірургія)
– НА ЕНДОМЕТРІЇ (біопсія)
– НА МАТКОВИХ ТРУБАХ (дослідження прохідності)
маммолог, онколог, хирург
Аксёнов Алексей Анатольевич
Приветствуем Вас на нашей страничке!!!
«Центр ендокринної мамології» забезпечений сучасним ультразвуковим, рентгенологічним, ендоскопічним, лабораторним, а також іншими видами необхідного обладнання та інструментарію, що дозволяє пацієнтам з патологією молочних залоз отримати кваліфіковану, що відповідає міжнародним стандартам, медичну допомогу.
До основних напрямів діяльності «Центру ендокринної мамології» відносяться: скринінг, діагностика, профілактика захворювань, лікування, реабілітація, інформаційно-просвітницька робота, консультативна робота.
Великий досвід фахівця – мамолога та оптимально підібране устаткування дають можливість комплексно оцінити стан молочних залоз і встановити діагноз протягом одного робочого дня. «Центр ендокринної мамології» активно співпрацює з «Національним інститутом раку» і провідними фахівцями країн Євросоюзу з метою створення оптимальних умов діагностики та лікування пацієнтів мамологічного профілю.
Застосовувана в даний час в центрі система комплексного обстеження молочних залоз вважається максимально ефективної і економічно раціональною. Комплексний підхід до кожного окремого випадку доводять свою високу ефективність у виявленні ранніх, доклінічних форм раку молочної залози у 80-90% випадків.
Молочна залоза є класичним органом-мішенню, що зазнають на собі дію безлічі гормонів. На тлі таких фізіологічних подій, як менструальний цикл, вагітність, лактація і менопауза, молочні залози підпадають під вплив 15 гормонів. Прямий вплив на молочну залозу надають статеві стероїдні гормони яєчників – естрогени, прогестерон. Опосередкований вплив на тканину молочної залози надають гормони щитовидної залози, надниркових залоз, підшлункової залози. Дисбаланс цих гормонів призводить до порушення функції органу, появи болів, набряклості, дискомфорту, а тривалий патологічний гормональний вплив на тканину молочної залози призводить до морфологічної перебудови тканин (порушення співвідношення) молочної залози, в слідстві чого формуються фіброаденоми, кісти, локальні або дифузні гіперплазії, що значно підвищує ризик виникнення раку молочної залози. Підвищення пролактину або зниження функції щитовидної залози (гіпотиреоз) призводять до появи виділень з соска. Дисгормональні стан можуть виникати при різкому коливанні маси тіла, інфекційних захворюваннях, емоційних перевантаженнях (стрес, депресія, невроз), свідому відмову від грудного вигодовування без медичних на те показань, перериванні вагітності, зловживанні алкоголем, куріння і т.д. Навіть любов до засмаги може порушити нормальне життя гормональної сфери. Таким чином, молочна залоза постійно знаходиться під впливом комплексної взаємодії різних гормонів, дисбаланс яких призводить до патологічних станів молочних залоз.
Мамографія – золотий стандарт візуалізації патології молочної залози.
Цей метод використовує кожна жінка після 40 років для виявлення дрібних, що не відчуваються руками пухлин в молочній залозі. Ефективність мамографії незаперечна і підтверджена мільйонами досліджень. Наш центр оснащений новітнім рентгенологічним обладнанням, що дозволяє отримувати високоякісні зображення в цифровому форматі, а оцінкою отриманих зображень займаються фахівці вищого класу з великим практичним досвідом. Дослідження безболісне, променеве навантаження мінімальна, від початку дослідження до видачі друкованого висновку лікаря – рентгенолога проходить не більше 30 хв.
Для жінок у яких є сумніви:
Показання для проведення мамографії:
Ультразвукове обстеження молочних залоз проводиться в I фазу менструального циклу (7-10 дні від початку менструації) і є найбезпечнішим методом діагностики.
УЗД молочних залоз – хороший помічник в діагностиці будь-яких відхилень, виявлених лікарем при огляді пацієнтки, виявлених на мамографії, МРТ, КТ або при самообстеженні. УЗД допомагає оцінити структуру знайденого вогнища і контролювати точне попадання голки в освіту при проведення біопсії.
Біопсія молочної залози
На сьогоднішній день актуальність проблеми раку молочної залози як в Україні, так і в усьому світі залишається високою і в структурі онкологічних захворювань у жінок посідає перше місце. Щорічний приріст захворюваності відзначається в усіх країнах. Основні надії на успіх в лікуванні цієї патології пов’язані з ранньою діагностикою, а вибір правильної тактики лікування у хворих з новоутвореннями молочних залоз не можливий без отримання зразка пухлинної тканини, тобто без проведення біопсії, яка дозволяє визначити біологічні параметри пухлини.
На сьогоднішній день існують наступні види біопсії:
Галактодуктографія
Виділення з соска молочної залози, не пов’язані з вагітністю та лактацією, зустрічаються, за різними даними, у 50 – 70% жінок і це друга після болю причина зверненнями жінки до мамолога. Найчастіше цей симптом є наслідком гормонального дисбалансу організму жінки, проте не можна забувати, що в деяких випадках виділення з соска є єдиним проявом розвивається внутрипротоковой пухлини малого розміру – папіломи або раку.
Дуктография (галактографія) – як один з методів діагностики проток молочної залози, допомагає виявити внутрипротоковое освіту, а отже своєчасно почати лікування. Техніка проведення дуктографии (галактографіі) нескладна – сосок і ареола грудей обробляються спиртом, потім лікар, акуратно натискаючи за ареолой, визначаючи з якого отвору в соску виділяється рідина. У цей отвір вводиться тонка голка з притупленим кінцем і проток заповнюється рентгеноконтрастні речовини. Потім пацієнтці виконується мамографія (рентген дослідження молочних залоз у двох проекція)
Ендоскопічне дослідження молочних проток –
новий етап в ранній діагностиці раку грудей
Завдяки стрімкому розвитку оптичної техніки, сьогодні ендоскопічне дослідження молочних проток – МАММОДУКТОСКОПІЯ – широко застосовується в США, Японії, Німеччини та інших країнах.
МАММОДУКТОСКОПІЯ – дуже ефективна в ранній діагностиці раку грудей, тому що дозволяє виявити ті стадії захворювання, які ще недоступні ні для мамографії, ні для УЗД, а розміри внутрипротоковой пухлини складають менше 1 мм.
З 2012 року Мамма ДУКТОСКОПІЯ доступна і в Україні!
МАММОДУКТОСКОПІЯ – амбулаторна процедура тривалістю 15-20 хвилин, яку проводять під місцевим знеболенням без ін’єкції.
Відеосистема збільшує зображення в 50 разів, передає його на дисплей і реєструє на жорсткому носії в цифровому режимі.
МАММОДУКТОСКОПІЯ не є альтернативою мамографії у безсимптомних жінок, проте у пацієнток з патологічними виділеннями з сосків поєднує в собі можливості цитологічного дослідження, контрастною дуктографии, УЗД та МРТ.
Переваги МАММОДУКТОСКОПІІ:
– Пряма візуалізація і оцінка молочних проток;
– Здатність виявлення внутрипротокового новоутворення розміром до 1 мм;
– Можливість точкової прицільної біопсії під візуальним контролем;
– Безболісність дослідження.
Обмеження МАММОДУКТОСКОПІЇ:
– аномалії і анатомічні особливості молочних проток (покручені, розгалужені, що виходять під гострим кутом).
Приклад.
Пацієнтка Ш-ва А.П. 1976 року народження звернулася зі скаргами на кров’янисті виділення з лівого соска, які помітила на нічній сорочці 3 місяці тому. Консультувала в іншій установі, де були проведені цитологічне дослідження виділень, мамографія і УЗД. Патології не виявлено. Встановлено діагноз «синдром патологічної секреції». Протягом місяця приймала Мастодинон і Прожестожель. Виділення не припинилися.
На прийомі в нашій клініці візуально і пальпаторно молочні залози не змінені. З лівого соска з одного протоки отримані рясні кров’янисті виділення. Цитологічне дослідження – гемосідерофагі, еритроцити у великій кількості (непрямі ознаки внутрипротоковой папіломи). Мамографія та УЗД – патології не виявлено.
Пацієнтці запропонована і проведена МАММОДУКТОСКОПІЯ.
ВІДЕО: https://youtu.be/IakqE0MuFtI
У 3 см від верхівки соска освіту до 2 мм в діаметрі, фіксоване до стінки протоки широкою основою і множинними тонкими фіброзними тяжами (по типу павука в центрі павутини), з неоднорідний за структурою і кольором поверхнею. Протоки заповнені каламутним кров’яним вмістом. При цитологічному дослідженні матеріалу виявлені ознаки внутрипротоковой папілломи.Паціентке виконана секторальна резекція лівої молочної залози, при остаточному гістологічному дослідженні підтверджена внутрішньопротокова папілома.
Склерозування кіст молочних залоз
Метод полягає в пункції кістозного освіти, аспірації вмісту з одномоментним введенням препарату-склерозанта. Пункція кісти виконується під УЗ-контролем, отриманий аспірат піддається строковим цитологическому вивчення. Якщо при контрольному УЗД кіста повторно наповнюється, а цитологічне дослідження евакурованного вмісту кісти не становить загрози пацієнту, в порожнину вводиться склерозант, що викликає її склеювання. Склерозування піддаються рецидивні кісти молочних залоз без ознак атипії.
Пневмокістографія
Більшість кіст молочних залоз є простими і не загрожують здоров’ю або життю пацієнтки. Однак існує певний вид кіст – складні кісти, які потенційно небезпечні. Різні літературні джерела свідчать про частоту розвитку раку в складних кістах від 3,3 до 12%. Даний вид кіст молочних залоз потребує додаткового обстеження і одним з таких обстежень є пневмокистографія.
У положенні пацієнтки лежачи на спині або на боці, рука відведена за голову на стороні виконання маніпуляції. Під контролем УЗД, шприцом видаляється вміст кісти і в порожнину кісти вводиться повітря. Маніпуляція безболісна (за бажанням пацієнтки може використовуватися місцеве знеболення). Після процедури необхідно виконати мамографію (протягом декількох годин).
Ендоскопічне дослідження кіст молочної залози –
новий етап в ранній діагностиці раку грудей
Завдяки стрімкому розвитку оптичної техніки, сьогодні ендоскопічне дослідження можливо провести практично в будь-якому куточку людського організму. МАММОКІСТОСКОПІЯ (ендоскопічне дослідження кісти молочної залози) – дуже ефективна в ранній діагностиці раку грудей, тому що дозволяє виявити найдавніші форми раку, розміри якого становлять менше 1 мм.
Маскуються в кістах ракові пухлини зустрічаються досить часто (різні літературні джерела свідчать про частоту розвитку раку в складних кістах від 3,3 до 12%), і на ранніх етапах розвитку вони недоступні УЗД і мамографії.
З 2012 року МАММОКІСТОСКОПІЯ доступна і в Україні!
МАММОКІСТОСКОПІЯ – амбулаторна процедура тривалістю 15-20 хвилин, яку проводять під місцевим знеболенням і добре переноситься пацієнтками.
Відеосистема збільшує зображення в 50 разів, передає його на дисплей і реєструє на жорсткому носії в цифровому режимі.
МАММОКІСТОСКОПІЯ поєднує в собі можливості цитологічного дослідження, контрастною Пневмокістографія, УЗД та МРТ.
– Пряма візуалізація і оцінка внутрішньої поверхні кісти молочної залози;
– Здатність виявлення новоутворення розміром до 1 мм;
– Можливість точкової прицільної біопсії під візуальним контролем;
– Безболісність дослідження.
Маркування пухлини
Маркування пухлини до операції дозволяє точно локалізувати пухлину в органі і відповідно, забезпечує хірургу легкий і швидкий пошук об’єкта, що цікавить, його видалення з мінімальним пошкодженням здорових тканин, зменшує тривалість операції та кількість ускладнень після неї. Розмітку виконують як під ультразвуковим контролем, так і під контролем рентген-мамографії.
Ми виконуємо повний спектр лікувально-діагностичних послуг «ВІД КОНСУЛЬТАЦІЇ ДО ОПЕРАЦІЇ». Хірургічне втручання на молочній залозі – найвідповідальніший етап лікування.
«Центр ендокринної мамології» розробив для своїх пацієнток індивідуальний комплексний підхід до кожного випадку, що значно підвищує ефективність діагностики та лікування пацієнток мамологічного профілю.
В умовах центру виконуються сучасні органозберігаючі операції на молочній залозі. Пріоритетом для нас є радикалізм операції і збереження естетичних властивостей органу.
З метою створення оптимальних умов діагностичного процесу і розробки тактики лікування для пацієнток з раком молочної залози, на базі «Центру ендокринної мамології» передбачена консультація хірурга – онколога, наукового співробітника «Національного інституту раку».
Костриба ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ
Спеціалізація: онкохірургія, онкопластичною хірургія молочної залози.
Стаж роботи за фахом: 17 років
Кваліфікаційна категорія: вища
ВІДДІЛ
ПРФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ
цукрового діабету
та його ускладнень
ВІДДІЛ
НЕЙРОЕНДОКРИНОЛОГІЇ
та загальної ендокринології
ВІДДІЛ
ДИТЯЧОЇ
ЕНДОКРИНОЛОГІЇ
НАШІ ВПРОВАДЖЕННЯ:
- добовий моніторинг глюкози за допомогою CGMS СИСТЕМНИЙ КОНТРОЛЬ МОНІТОРИНГУ РІВНЯ ГЛЮКОЗИ.
- VAC – ТЕРАПІЯ ТА ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ КИСНЮ В ТКАНИНАХ (TCPО2) у хворих з синдромом діабетичної стопи.
- АНГІОГРАФІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ СУДИН НИЖНІХ КІНЦІВОК, КОРОНАРНИХ ТА БРАХІОЦЕФАЛЬНИХ СУДИН, З ВИКОНАННЯМ БАЛОННОЇ АНГІОПЛАСТИКИ ТА СТЕНТУВАННЯМ У ВІДДІЛЕННІ ІНТЕРВЕНЦІЙНОЇ РАДІОЛОГІЇ.
- 89% хворих ВИПИСАНО З ОДУЖАННЯМ АБО ПОЛІПШЕННЯМ СТАНУ.
ЩОРІЧНО ЛІКУЄТЬСЯ понад 1100 хворих
Кловський узвіз 13а, поверх 4,
телефон: (044) 254-32-16
КОГУТ
Дмитрий Георгиевич
завідувач ендокринологічного відділення
СТАЦІОНАРНА ДОПОМОГА ПАЦІЄНТАМ З ЕНДОКРИННОЮ ПАТОЛОГІЄЮ
МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ
ДОБОВИЙ МОНІТОР РІВНЯ ГЛЮКОЗИ В КРОВІ (CGMS)
СУЧАСНИЙ КАБІНЕТ «ДІАБЕТИЧНА СТОПА»
ДОТРИМАННЯ СТАНДАРТІВ ТА ПРОТОКОЛІВ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ, КРАЩОГО СВІТОВОГО ДОСВІДУ
СУЧАСНИЙ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЕНДОКРИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ МЕДИЧНИЙ ПЕРСОНАЛ
ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ:
– БІОПСІЯ ШИЙКИ МАТКИ
– ВИДАЛЕННЯ ПОЛІПІВ
– ОПЕРАЦІЇ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ БАРТОЛІНІЄВОЇ ЗАЛОЗИ
– РОЗДІЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНІ ВИШКРІБУВАННЯ
– ГІСТЕРОСКОПІЯ, ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЯ
– ЛАПАРОСКОПІЧНІ ОПЕРАЦІЇ НА ДОДАТКАХ
– РЕКОНСТРУКТИВНО-ПЛАСТИЧНІ ОПЕРАЦІЇ ПРИ БЕЗПЛІДДІ
– ЕКСТИРПАЦІЯ МАТКИ ЛАПАРОСКОПІЧНИМ, ЛАПАРОТОМІЧНИМ ТА ВАГІНАЛЬНИМ ДОСТУПОМ
– КОНСЕРВАТИВНІ МІОМЕТОМІЇ
– ОПЕРАЦІЇ ПРИ ОПУЩЕННЯХ ТА ВИПАДІННЯХ МАТКИ
– ОПЕРАЦІЇ ПРИ АНОМАЛІЯХ РОЗВИТКУ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ
– ХІРУРГІЧНА КОРЕКЦІЯ ПІСЛЯПОЛОГОВИХ ДЕФЕКТІВ, М’ЯЗІВ ТАЗОВОГО ДНА
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ МЕДИЧНИЙ ПЕРСОНАЛ
ОПЕРАЦІЇ ПІДВИЩЕНОЇ СКЛАДНОСТІ
ПОЄДНАНІ ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ ПРИ ХІРУРГІЧНІЙ, ГІНЕКОЛОГІЧНІЙ ТА ЕНДОКРИННІЙ ПАТОЛОГІЇ
КОМФОРТНІ УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ
ТЕЛЕФОНИ РЕЄСТРАТУРИ:
(044) 253-66-28
(044) 254-54-62
E-MAIL: info@endocenter.kiev.ua
АДРЕСА:
м.Київ, Кловський узвіз, 13а
КОНСУЛЬТАЦІЯ
ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
(044) 254-54-62
(044) 253-66-28
КОНСУЛЬТАЦІЯ
ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
(044) 254-54-62
(044) 253-66-28
№3(48)2014 Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія
РІДКІСНА ФОРМА ГІПЕРПЛАЗІЇ КОРИ НАДНИРКОВИХ ЗАЛОЗ М.С. Черенько, Т.Ю. Юзвенко, О.А. Товкай
ВИПАДОК ХВОРОБИ ЩЕНКА-КУШИНГА (історична мініатюра) С.Й. Рибаков
№2(47)2014 Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія
ДЕЯКІ РЕЦЕПТОРНО-ІМУННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕНДОМЕТРІЮ ЗА РІЗНИХ ФОРМ ДОМІНУВАННЯ АНДРОГЕНІВ Л.М. Семенюк
ЕКСКРЕЦІЯ КАТЕХОЛАМІНІВ НА ТЛІ ОЖИРІННЯ У ДИТЯЧОМУ ВІЦІ Г.В. Косовцова
МЕНОПАУЗА: СУЧАСНІ УЯВЛЕННЯ ПРО БЕЗПЕКУ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ М.Л. Кирилюк
№1(49)2015 Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія
МЕТАСТАТИЧНЕ УРАЖЕННЯ ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ У ХВОРИХ ЗІ ЗЛОЯКІСНИМИ НОВОУТВОРЕННЯМИ
ОСОБЛИВОСТІ ДРЕНУВАННЯ РАН В ОПЕРАЦІЯХ НА ЩИТОПОДІБНІЙ ЗАЛОЗІ
ФЕОХРОМОЦИТОМА У ВАГІТНИХ: ДОСВІД ДІАГНОСТИКИ, ЛІКУВАННЯ, СПОСТЕРЕЖЕННЯ
ДІАГНОСТИКА ТА ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ІЗ НЕЙРОЕНДОКРИННИМИ ПУХЛИНАМИ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ
ЛАРІН
Олександр Сергійович
ДИРЕКТОР
Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, президент Української асоціації ендокринних хірургів, хірург вищої категорії, ендокринолог вищої категорії, організатор охорони здоров’я вищої категорії, магістр державного управління
(044) 253-66-26,
кабінет 508
КОВАЛЕВСЬКА
Оксана Анатоліївна
лікар з ультразвукової діагностики
кандидат медичних наук, лікар-хірург серця та магістральних судин
(044) 254-31-22
кабінет В112
МАЗУР Олег Васильович
лікар-хірург хірургічного відділення
(044) 560-02-56
Харківське шосе, 121, 4 поверх, каб. 121
СЕМЕНЮК
Петро Андрійович
лікар-стоматолог-терапевт
(044) 254-32-07
кабінет 310
ГОЛОДНІКОВА
Тетяна Юхимівна
ліка-гастроентеролог вищої категорії
(044) 254-34-80
каб. 235
РОМАНЕНКО Ірина Юріївна
лікар-гінеколог вищої категорії,
кадитат медичних наук, доцент
(044) 254-34-66
кабінет 201
КОСТЮКОВА
Інна Миколаївна
отоларинголог
(044) 254-32-07
каб. 318
ШЕВЧЕНКО
Олена Петрівна
дерматовенеролог вищої категорії
кандидат медичних наук
(044) 254-34-68
кабінет 307
ЧЕРНУХА
Людмила Сергіївна
лікар-акушер-гінеколог
(044)254-34-66
каб. 201
ДЕЛЯГІНА
Алла Петрівна
консультативна поліклініка
лікар-терапевт першої категорії
(044) 254-34-68
кабінет 307
МЕЛЬНИЧУК
Інна Володимирівна
консультативна поліклініка
лікар-невропатолог вищої категорії
(044) 254-34-68
кабінет 307
СІНГХ
Канварджіт
завідувач консультативною поліклінікою
лікар організації і управління охорони здоров’я, ендокринолог
(044) 254-32-11
кабінет 312
МАСЛІЙ
Катерина Олександрівна
консультативна поліклініка
ендокринолог, організатор охорони здоров’я, лікар з ультразвукової діагностики
(044) 254-54-62
кабінет 101
КАРПОВА
Софія Сергіївна
консультативна поліклініка
ендокринолог
(044) 254-34-58
кабінет 108
УРІНА
Марина Олександрівна
завідувач відділення променевої діагностики
рентгенолог вищої категорії, лікар з ультразвукової діагностики
(044) 254-34-58
кабінет 218
СТОЦЬКА
Людмила Володимирівна
завідувач відділення ультразвукової та функціональної діагностики
лікар ультразвукової діагностики першої категорії, організатор охорони здоров’я, член Української Асоціації Фахівців з ультразвукової діагностики
(044) 254-34-58
кабінет 118
КУЗЬМЕНКО
Дмитро Олександрович
завідувач відділення інтервенційної радіології
лікар-хірург судинний вищої категорії
КУЗЕНКО
Юрій Геннадійович
завідувач відділення ендоскопічної діагностики
доктор медичних наук, професор, гастроентеролог вищої категорії, ендоскопіст
(044) 254-34-80
кабінет 240
КОГУТ
Дмитро Георгійович
завідувач ендокринологічного відділення
ендокринолог вищої категорії, організатор охорони здоров’я
(044) 254-32-16
кабінет 426
ДАШУК
Тетяна Іванівна
завідувач клініко-діагностичної лабораторії
лаборант вищої категорії
(044) 254-31-33
каб. 915
ШАПОВАЛ
Надія Олександрівна
завідувач патологоанатомічного відділення
патологоанатом вищої категорії
тел. (044) 254-53-13
каб. 907
БЕЛЕМЕЦЬ
Наталія Іванівна
завідувач відділення цитологии
біолог першої категорії
тел. (044) 254-53-13
каб. 908
ЧЕРЕНЬКО
Марія Сергіївна
Вчений секретар
ендокринолог, кандидат медичних наук
тел. 254-53-18
каб. 507
ТЄДЄЄВА
Маргарита Кімовна
заступник головного лікаря з медичної роботи
ендокринолог вищої категорії, організатор охорони здоров’я
(044) 254-53-18
кабінет 228
КІДАЛОВА
Галина Аркадіївна
заступник головного лікаря
консультант-ендокринолог, ендокринолог вищої категорії, організатор охорони здоров’я
(044) 254-31-28
кабінет 425
СУЛАЄВА
Оксана Миколаївна
ВІДДІЛ ПАТОЛОГІЇ
доктор медичних наук, професор
(044) 254-53-13
кабінет 910
ПАНЬКІВ
Володимир Іванович
ВІДДІЛ ПРОФІЛАКТИКИ ЕНДОКРИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, ендокринолог вищої категорії
(044) 254-30-91,
кабінет 517
БУРМА
Наталія Михайлівна
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ВІДДІЛ
організатор охорони здоров’я вищої категорії
(044) 254-32-11
кабінет 321
ЯРОЦЬКА
Катерина Миколаївна
консультативна поліклініка
лікар-акушер-гінеколог другої категорії
каб. 218
тел. 254-34-66
ВОРОНКОВА
Надія Михайлівна
науковий співробітник відділу ендокринної гінекології
акушер-гінеколог другої категорії
(044) 254-34-66
кабінет 218
МАРЧЕНКО
Ольга Олександрівна
лікар-ендокринолог
(044) 254-31-26
кабінет 431
ГУЗ
Катерина Миколаївна
лікар-ендокринолог
(044) 254-31-26
кабінет 431
СОЛОМЕННІКОВА
Наталія Вікторівна
лікар-отоларинолог вищої категорії
(044) 254-32-07
кабінет 318
ПОЛОНСЬКИЙ
Роман Володимирович
завідувач інтервенційної радіології
лікар-хірург судинний
тел. (044) 254-31-22
кабінет 307
ДЕМ’ЯНЕНКО
Леся Володимирівна
науковий співробітник відділу ендокринної гінекології
акушер-гінеколог І категорії
(044) 254-34-66
кабінет 218
СЕМЕНЮК
Людмила Миколаївна
завідувач відділу репродуктивної медицини та хірургії
доктор медичних наук, доцент, акушер-гінеколог вищої категорії
(044) 254-53-18
кабінет 506
НЕЧАЙ
Олександр Павлович
відділ ендокринної хірургії
кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, лікар-хірург вищої категорії
ФАМІЛІЯ
Ім’я По батькові
Посада
Детально…
ФАМІЛІЯ
Ім’я По батькові
Посада
Детально…
ФАМІЛІЯ
Ім’я По батькові
Посада
Детально…
ГОЛОДНИКОВ
Андрій Євгенович
відділення діабетичної стопи
хірург вищої категорії
(044) 254-31-20
кабінет 433
ФАМІЛІЯ
Ім’я По батькові
Посада
Детально…
ДЗЮБЕНКО
Олександр Олександрович
відділення діабетичної стопи
лікар-ортопед-травматолог
(044) 254-31-20
кабінет 433
СВИРИДОВ
Микола Васильович
завідувач відділення діабетичної стопи
доктор медичних наук, доцент, хірург вищої категорії
(044) 254-31-20
кабінет 427
ТАРАСЕНКО
Сергій Олександрович
лікар-анестезіолог першої категорії, кандидат медичних наук
стаж роботи 15 років, член Асоціації Анестезіологов України (ААУ), Европейської Асоціації Анестезіологів (ESA), Европейської Асоціації по вивченню діабету (EASD)
КРЕЙДИЧ
Олександра Сергіївна
Лікар-анестезіолог першої категорії
стаж роботи 12 років, член Асоціації Анестезіологов України (ААУ)
КУЛІШ
Ілля Олегович
Лікар-анестезіолог 2-ї категорії
стаж роботи 7 років, член Асоціації Анестезіологов України (ААУ)
КАЩЕНКО
Микола Віталійович
Лікар-анестезіолог вищої категорії
стаж роботи 17 років, член Асоціації Анестезіологов України (ААУ)
ЛОГІНОВ
Володимир Павлович
Лікар-анестезіолог вищої категорії
стаж роботи 38 років, член Асоціації Анестезіологов України (ААУ)
ФУС
Ігор Дмитрович
Лікар-анестезіолог вищої категорії
стаж роботи 35 років, член Асоціації Анестезіологов України (ААУ)
ІВАНОВ
Володимир Миколайович
Лікар-анестезіолог вищої категорії
стаж роботи 45 років, член Асоціації Анестезіологов України (ААУ)
КУНАТОВСЬКИЙ
Михайло Володимирович
завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
анестезіолог вищої категорії, організатор охорони здоров’я
Харківське шосе, 121, поверх 4
КРУШИНСЬКА
Зоя Григорівна
ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА
Заслужений лікар України, ендокринолог, організатор охорони здоров’я вищої категорії, менеджер охорони здоров’я, магістр державного управління
(044) 254-34-53,
кабінет 518
СМОЛЯР
Віктор Андрійович
хірургічне відділення
лікар-хірург першої категорії
ВОЙТЕНКО
Володимир Володимирович
завідувач хірургічного відділення
кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії
БАНДУРА
Генадій Віталійович
науковий співробітник відділу ендокринної хірургії
лікар-хірург другої категорії
ТОВКАЙ
Олександр Андрійович
директор
кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, хірург вищої категорії, онколог
СІЧІНАВА
Реваз Мірянович
провідний науковий співробітник відділу ендокринної хірургії
кандидат медичних наук, хірург вищої категорії
НЕЧАЙ
Олександр Павлович
відділ ендокринної хірургії
кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, лікар-хірург вищої категорії
КАШПЕРСКАЯ
Виктория Яковлевна
КОНСУЛЬТАТИВНА ПОЛІКЛІНІКА
эндокринолог першої категорії, організатор охорони здоров’я
(044) 254-54-62,
кабинет 102
ДОГОТАР
Валерій Борисович
завідувач діагностичного центру
Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії, організатор охорони здоров’я вищої категорії, рентгенолог
(044) 254-34-58,
кабінет 212
ГОРОБЕЙКО
Максим Борисович
ГОЛОВНИЙ ЛІКАР
доктор медичних наук, хірург вищої категорії, організатор охорони здоров’я вищої категорії
(044) 254-32-32
кабінет 509
ЧЕРЕНЬКО
Сергій Макарович
ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА
Заслужений діяч науки та техніки України, доктор медичних наук, професор, віце-президент Української асоціації ендокринних хірургів, хірург вищої категорії
(044) 254-53-18, Кловський узвіз 13А, кабінет 504
(044) 564-09-20, Харківське шосе, 121, поверх 4
ПАЛАМАРЧУК
Володимир Олександрович
завідувач відділу ендокринної хірургії
доктор медичних наук, хірург вищої категорії, організатор охорони здоров’я
тел. (044) 560-02-56
Харківське шосе, 121, 4 поверх
ЮЗВЕНКО
Тетяна Юріївна
заступник директора з наукових питань
доктор медичних наук, старший науковий співробітник, ендокринолог вищої категорії, організатор охорони здоров’я
(044) 254-31-28
кабінет 516
КИРИЛЮК
Михайло Лазарович
завідувач відділу нейроендокринології та загальної ендокринології
доктор медичних наук, професор, ендокринолог вищої категорії
(044) 254-30-91,
кабінет 523
ЗЕЛІНСЬКА
Наталія Борисівна
завідувач відділом дитячої ендокринології
Заслужений лікар України, доктор медичних наук, старший науковий співробітник, експерт МОЗ України зі спеціальності “Ендоринологія, дитяча ендокринологія”, голова ВГО «Асоціація дитячих ендокринологів України», дитячий ендокринолог вищої категорії, ендокринолог
(044) 254-34-68, кабінет 521
ІЩУК
Володимир Васильович
уролог, сексопатолог
провідний науковий співробітник відділу клінічної ендокринології, кандидат медичних наук
(044) 254-30-91
кабінет 225
КОВАЛЕВСЬКА
Оксана Анатоліївна
кандидит медичних наук, лікар з ультразвукової діагностики, фахівець хірургії сердця та магістральних судин
ЧУВІКІНА
Ірина Олексіївна
Кандидат медичних наук, кардіолог вищої категорії
консультативна поліклініка
(044) 254-32-11
кабінет 314
МАКАРОВА
Ірина Ігорівна
Кардіолог, лікар з ультразвукової діагностики
консультативна поліклініка
(044) 253-66-28
кабінет 103
КЛІЩОВА
Ольга Степанівна
лікар з функціональної діагностики вищої катогорії
відділення ультразвукової та функціональної діагностики
(044) 253-66-28
кабінет 308
ГЛОБА
Євгенія Вікторівна
провідний науковий співробітник відділу дитячої та підліткової ендокринології
кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, дитячий ендокринолог, ендокринолог
(044) 254-34-68
кабінет 305
ШЕВЧЕНКО
Ірина Юріївна
старший науковий співробітник відділу дитячої та підліткової ендокринології
кандидат медичних наук, дитячий ендокринолог першої категорії, секретар дисертаційної ради
(044) 254-34-68
кабінет 307