НОВИНИ

Конференція “Сучасна дитяча ендокринологія” 2019
2019 - 02 - 17

ЗАХІД, ЯКИЙ НЕ МОЖЛИВО ПРОПУСТИТИ!

УНПЦЕХ,ТЕОіТ МОЗ України і Асоціація дитячих ендокринологів України запрошує Вас до участі у щорічній науково-практичній  конференції «Сучасна дитяча ендокринологія».

Конференція традиційно відбувається весною вже впродовж 15 років в різних містах України і в цьому році вона відбудеться в м. Дніпро. До участі в конференції запрошуються лікарі, які зацікавлені в ознайомленні з сучасними підходами до діагностики і лікування дітей з різними ендокринними розладами, зокрема, патології росту і статевого розвитку, цукрового діабету, у т.ч. його рідкісних форм, діагностика яких сьогодні стала доступною хворим України, патології надниркових залоз, щитоподібної залози, кісткової тканини, зумовленої ендокринним порушеннями, ендокринної генетики, інших найбільш поширених і рідкісних розладів. Також будуть висвітлені питання вакцинації дітей з ендокриннми хворобами.

 

Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році.

 

Місце проведення:

Конференція відбудеться 12.04.2019 у м. Дніпро,

у Малому залі КП «Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана» за адресою: вулиця Воскресенська, 6

РЕЄСТРАЦІЯ 

форма реєстрації учасника

 

Щодо відвідування заходу та реєстрації прохання звертатися до технічного партнера заходу – ТОВ «Лайт Тревел», event1@lightravel.com, або за тел.: Сніжана Яковенко, +38 097 807 07 68

Вартість реєстраційного внеску складає 300 грн.